Operacja uratowała nogi Kubusia! Tylko rehabilitacja pozwoli mu chodzić! POMÓŻ

Chłopiec urodził się z dwunastoma złamaniami doznanymi w brzuchu mamy m.in. połamane rączki i nóżki. Po licznych badaniach rodzice usłyszeli najgorszą diagnozę – wrodzona łamliwość kości typu III. Choroba jest nieuleczalna, pozostaje tylko łagodzenie skutków kolejnych urazów.

Operacja uratowała nogi Kubusia! Tylko rehabilitacja pozwoli mu chodzić! POMÓŻ
Informacje zawarte w opisie zbiórki zostały potwierdzone dokumentacją medyczną

AKTUALIZACJA:

Operacja Kubusia zakończona sukcesem! Wyprostowanie oraz wzmocnienia kości nóg specjalnymi prętami przebiegło bez komplikacji. Lekarze są zadowoleni z rezultatów. Ale to nie koniec zmagań Kubusia.
By chłopiec mógł chodzić, a rany prawidłowo się goiły niezbędna jest kosztowna i wzmożona rehabilitacja. Po zdjęciu szwów musi zacząć ćwiczenia na basenie, potem zajęcia w sali. Wszystko pochłania, dodatkowe ogromne koszty. Dlatego nadal prosimy o wsparcie. Bez Waszej pomocy, Kubuś nie będzie mógł chodzić.

Ciągły ból i strach przed kolejnym złamaniem...

Kubuś ma zaledwie pięć lat, a już po raz trzeci musi walczyć o swoją sprawność. O to, by nie groził mu wózek inwalidzki oraz o to, by mógł chodzić. Dziś jedynym ratunkiem dla niego jest poważna operacja, którą wyceniono na 40 000 zł i odbędzie się ona już za ponad miesiąc, bo liczy się czas. Teraz każdy dzień jest na wagę złota.

Kości Kubusia są bardzo kruche, jeszcze przed narodzinami doznał on 12 złamań. Podczas diagnostyki potwierdzono nieuleczalną, wrodzoną łamliwość kości typu III. Kości łamią się  samoistnie, np. we śnie. Każdy dotyk stanowi zagrożenie a każde złamanie kolejną deformację.

By choroba nie zabrała Kubusiowi sprawności niezbędne są operacje. Pierwsza już za chłopcem, podczas której wyprostowano mu kości udowe i wstawiono specjalne pręty wzmacniające. Teraz problem stanowią kości piszczelowe, które są równie mocno zdeformowane. Konieczna jest PILNA operacja wyprostowania oraz wzmocnienia jego kości specjalnymi prętami. Bez operacji kości zaczną się łamać czego skutkiem będzie trwałe inwalidztwo chłopczyka.

 

Koszt operacji jest olbrzymi, ponieważ wynosi aż 40 000 zł a czasu coraz mniej, dlatego uruchamiamy PILNĄ ZBIÓRKĘ, która pozwoli Kubusiowi na samodzielne chodzenie, bez bólu i strachu. Chłopca czeka długie leczenie, a intensywna rehabilitacja pooperacyjna będzie wymagała bardzo wysokich kosztów. Błagamy, wesprzyjcie Kubusia w drodze do samodzielności. Tylko operacja pozwoli uratować nogi Kubusia.

Nasz Cel   40000 zł
8.7%


Udostępnij informację o zbiórce na Facebooku
[addtoany]

Paweł
21:53

Niech Matka Boska czuwa nad Tobą, KubusiuOSTATNIE WPŁATY
Fundacja TIPTOP 1 lat 15 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat KRYSTYNA 50 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat ANDRZEJ 30 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat KAMIL 100 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat 55 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat 4 PLN

Dodaj komentarz

NASI PRZYJACIELE:

 • constructa
 • agrobex
 • muszynianka
 • BMB
 • logo_mulan 1
 • pofam poziom
 • PTCA_logo_high_resolution
 • 242704058_106174298492486_564223872821754786_n
 • Ratajska Telewizja Kablowa
 • 1280px-TVP3_Poznań_2016.svg (2)
 • logo-1
 • SPP_logo_black (1)
Facebook
Instagram
OK