fbpx

O FUNDACJI

Fundacja TipTop została stworzona, aby pomóc dzieciom dotkniętym niepełnosprawnością, ubóstwem lub trudną sytuacją życiową. Nasze wsparcie nie ogranicza się tylko do pomocy finansowej, ale również do niematerialnego pomagania rodzicom dzieci. Fundacja wspiera domy dziecka, oraz placówki opiekujące się dziećmi osieroconymi poprzez: remonty, wyposażenie w przedmioty użytku codziennego, a także bezpośrednią pomoc dzieciom znajdującym się pod opieką ww. placówek. Dzięki naszej pracy, a Państwa hojnej pomocy możemy zmienić świat tych małych istot na lepszy. Pomoc Fundacji TipTop to często jedyny ratunek dla maluchów. Naszym marzeniem jest, aby każdy kto zgłosi się do nas o pomoc ją otrzymał i mógł korzystać z życia z rówieśnikami pełnymi garściami.

 

DANE FUNDACJI

Fundacja „TIPTOP”
ul.Postępu 15C
02-676 Warszawa
KRS: 0000741648 NIP: 5213835180 REGON: 380836497
[email protected] www.tiptop.com.pl
tel +48 22 308 88 00 +48 796 816 816

 

Wykaz OPP – 1%

Wykaz organizacji pożytku publicznego uprawionych do otrzymywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2020 rok na 2021 roku można zweryfikować klikając w logo Narodowego Instytutu Wolności.

JAK DZIAŁAMY

Staramy się w jak najszybciej zareagować na prośby o pomoc. Informacje otrzymywane od rodziców lub opiekunów są weryfikowane, a następnie ich podania są rozpatrywane według ustalonych kryteriów. Nasze działania skierowane są na:
*pomoc finansową specjalistycznego leczenia dzieci, zabiegów, operacji oraz rehabilitacji, pobyty w placówkach leczniczych
*promocje i organizacje wolontariatu,
*organizowanie wypoczynku rehabilitacyjno-leczniczego i wakacyjnego,
*poszukiwania sponsorów, organizowania koncertów i aukcji charytatywnych
*pomoc w remontach oddziałów szpitalnych, szkół itp.
*organizacje zbiórki dla poszczególnych podopiecznych lokalnie oraz na terenie całego kraju
*działalność w zakresie ochrony i promocji zdrowia.

NASI PRZYJACIELE:

  • constructa
  • agrobex
  • muszynianka
  • BMB
  • logo_mulan 1
  • pofam poziom
  • PTCA_logo_high_resolution