PILNE! LEK RATUJĄCY ŻYCIE

Kochani, udało się! Wiktorek otrzymał szansę na nowe, lepsze życie! Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem sprawili, że udało się zebrać 100% potrzebnej kwoty dla Wiktora. Cieszy nas to, że nie byliście obojętni na los naszego maluszka. Dziękujemy serdecznie za bezinteresowną pomoc, życzliwość i wsparcie. Pamiętajcie – dobro powraca! […]

Kochani, udało się! Wiktorek otrzymał szansę na nowe, lepsze życie!

Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem sprawili, że udało się zebrać 100% potrzebnej kwoty dla Wiktora. Cieszy nas to, że nie byliście obojętni na los naszego maluszka.

Dziękujemy serdecznie za bezinteresowną pomoc, życzliwość i wsparcie.

Pamiętajcie – dobro powraca! ❤️?

Wiktorek ma 17 miesięcy a doznał więcej cierpień niż niejeden dorosły człowiek. Kiedy miał zaledwie 4 miesiące został zdiagnozowany – Białaczka Limfoblastyczna. I tak już prawie rok jego drugim domem stał się Oddział Onkologii Dziecięcej w Bydgoszczy. Nerwy, które towarzyszą rodzicom są nie do opisania bo choroba nie chce ustąpić mimo tak długiej chemioterapii. Pod koniec 2019 roku udało się znaleźć dawców szpiku i kiedy wydawało się, że będzie już z górki wyniki znowu się pogorszyły i przeszczep czasowo stał się niemożliwy. Warunkiem jest polepszenie wyników. Wiktorek przyjął już 2 dawki leku o nazwie Besponsa, są to przeciwciała skierowane przeciw antygenom powierzchniowym zlokalizowanym na komórkach nowotworowych. Lek niestety nie jest refundowany. Koszt jednej dawki tego leku wynosi 46 000zł. Potrzebne są jeszcze dwie kolejne dawki aby Wiktorek mógł przejść przeszczep. Jesteśmy już tak blisko, żeby koszmar choroby się skończył, aby chłopiec mógł zobaczyć co to prawdziwe beztroskie dzieciństwo, bez zastrzyków, bólu i strachu.
Kochani nie bądźcie obojętni! Pomóżcie nam i podarujcie cudowne życie bez bólu naszemu ślicznemu Wiktorkowi.
Pomożecie? Wpłacicie chociaż kilka złotych? Każda złotówka przybliża nas do szczęśliwego końca.❤️?

PAMIĘTAJCIE – DOBRO WRACA ❤️
URATUJ ŻYCIE WIKTORKOWI ⬇️⬇️⬇️

1.5%

98000
Bądź na bieżąco, zostaw swój adres email!


Udostępnij informację o zbiórce na Facebooku

OSTATNIE WPŁATY
2 miesięcy 20 PLN
3 miesięcy PIOTR 7 PLN
3 miesięcy DOROTA 10 PLN
3 miesięcy PAULINA 55 PLN
3 miesięcy JOLA 110 PLN
3 miesięcy EWI 55 PLN

Dodaj komentarz

Your Cart