Zapraszamy do udziału w tiptopchallenge

Wspieraj podopiecznych Fundacji TipTop! Kochani, w naszej fundacyjnej rodzince mamy już 32 podopiecznych. Każde z tych dzieci jest na swój sposób wyjątkowe i każde dziecko zasługuje na ogromne serducho! Celem naszej akcji jest wsparcie podopiecznych. W związku z pandemią nasze dzieci nie miały możliwości wyjazdu na turnusy rehabilitacyjne, nie mogły uczęszczać na zajęcia na basenie […]

Informacje zawarte w opisie zbiórki zostały potwierdzone dokumentacją medyczną

Wspieraj podopiecznych Fundacji TipTop!

Kochani, w naszej fundacyjnej rodzince mamy już 32 podopiecznych. Każde z tych dzieci jest na swój sposób wyjątkowe i każde dziecko zasługuje na ogromne serducho! Celem naszej akcji jest wsparcie podopiecznych. W związku z pandemią nasze dzieci nie miały możliwości wyjazdu na turnusy rehabilitacyjne, nie mogły uczęszczać na zajęcia na basenie czy nawet rehabilitacje. Chcielibyśmy im pomóc, zapewnić wspaniałe wakacje i sprawić, że na ich twarzach zagości uśmiech.

Zebrane pieniądze przeznaczymy na dodatkowe zajęcia, na sprzęty rehabilitacyjne, na turnusy, żeby dzieci mogły dalej prawidłowo się rozwijać. Pomożecie nam?

Zapraszamy do podjęcia wyzwania, którego szczytnym celem jest lepsze życie naszych podopiecznych! Udział może wziąć każdy. Ponieważ mamy 32 wspaniałych dzieci, challenge związany jest właśnie z tą liczbą.

FRANIO - BÓL I TRUDNOŚCI Z ODDYCHANIEM, TOWARZYSZĄ MU OD ZAWSZE.

Zadanie jest proste:
– wybierz odpowiednie miejsce
– zrób 32 kroczki ( stopa za stopą)
– postaraj się to zrobić w 30 sekund
– pokaż wszystkim jak tiptopami wspierasz podopiecznych
– wpłać dowolna kwotę na pomoc dla dzieci
– nominuj min. 2 osoby

Pamiętajcie, że możecie wykonać to zadanie w domu, na plaży, w lesie, gdziekolwiek tylko chcecie! Każde podjęte wyzwanie to lepsze jutro dla podopiecznych fundacji.
Zapraszamy wszystkich, dzieci i dorosłych!

Do dzieła więc!?

#tiptopchallenge #challenge #wakacyjnychallenge

Nasz Cel   64000 zł
1.3%


Udostępnij informację o zbiórce na Facebooku

OSTATNIE WPŁATY
4 miesięcy SYLWIA 110 PLN
4 miesięcy TOMASZ 110 PLN
5 miesięcy 5 PLN
6 miesięcy 110 PLN
6 miesięcy ALDONA 55 PLN
6 miesięcy KUBUSMARTAZBYSZEK 50 PLN

Dodaj komentarz