fbpx

Żegnaj Wiktorku

Wiktorka mamę poznałam w połowie sierpnia 2019 roku. Niestety nie było mi dane spędzić odrobinę czasu z maluszkiem, ze względu na zaostrzenie stanu zdrowia. Chłopiec urodził się w styczniu 2019 roku. Jego beztroskie dzieciństwo trwało niespełna 6 miesięcy. Wczesnym latem usłyszeli diagnozę – Ostra Białaczka Limfoblastyczna. Rodzice chłopca musieli zrezygnować z pracy, mama cały czas […]

Żegnaj Wiktorku
Informacje zawarte w opisie zbiórki zostały potwierdzone dokumentacją medyczną

Wiktorka mamę poznałam w połowie sierpnia 2019 roku. Niestety nie było mi dane spędzić odrobinę czasu z maluszkiem, ze względu na zaostrzenie stanu zdrowia. Chłopiec urodził się w styczniu 2019 roku. Jego beztroskie dzieciństwo trwało niespełna 6 miesięcy. Wczesnym latem usłyszeli diagnozę - Ostra Białaczka Limfoblastyczna.

Rodzice chłopca musieli zrezygnować z pracy, mama cały czas opiekuje się synkiem w szpitalu, a starszym bratem tata. Lekarze zakazali chodzenia do przedszkola, ponieważ Wiktor, który nie zdążył być zaszczepiony na większość chorób, mógłby się zarazić.

W związku z tym sytuacja finansowa całej rodziny jest wręcz dramatyczna.

Obecnie maluszek przyjmuje kolejne dawki chemioterapii, na które na szczęście organizm bardzo dobrze odpowiada, co napawa optymizmem na przyszłość chłopca.

Kiedy Wiktorek opuści szpital? Tego nie wie nikt.

Wyścig z czasem o życie Wiktorka
Wyścig z czasem o życie Wiktorka

Sytuacja potrafi się zmieniać z dnia na dzień. Kolejnym problemem jest przystosowanie mieszkania dla chłopca, ponieważ warunki muszą być zbliżone do sterylnych. Dzięki dobrym ludziom, rodzicom udało się zdobyć materiały budowlane, a ochotnicy zobowiązali się przeprowadzić remont, natomiast wiadomo, że na leki, odżywki, konsultacje oraz dojazdy – rodziców przez najbliższy czas nie będzie stać.

Spotkanie z mamą chłopca było bardzo emocjonalne dla obu stron. Dowiedziałam się, że wielu osobom nie podoba się, że rodzice Wiktorka nie pracują. Mnie od razu nasunęło się pytanie – Jak mieliby to zrobić?!
Dlatego drodzy darczyńcy, pokażmy tym doświadczonym przez los rodzicom, że jest o wiele więcej osób im przychylnych, chcącym pomóc niż osób wrogo do nich nastawionych.

CZAS NAGLI, POMÓŻ!

Z poważaniem Agnieszka Różańska Prezes Fundacji TipTop

Wyścig z czasem o życie Wiktorka
Nasz Cel   30000 zł
87.4%


Udostępnij informację o zbiórce na Facebooku

OSTATNIE WPŁATY
Fundacja TIPTOP 1 lat HONORATA 180 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat PIOTR 20 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat 560 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat JADWIGA 20 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat 10 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat MACIUS 110 PLN

Dodaj komentarz