fbpx

CHCĘ BYĆ TAKI JAK MOI RÓWIEŚNICY… POMOŻESZ?

Mateuszek nadal mówi tylko pojedyncze słowa i nie chodzi samodzielnie.

CHCĘ BYĆ TAKI JAK MOI RÓWIEŚNICY… POMOŻESZ?
Informacje zawarte w opisie zbiórki zostały potwierdzone dokumentacją medyczną

Jestem mamą fantastycznego chłopca o imieniu Mateusz. Nasz synek urodził się przedwcześnie w 35 tygodniu ciąży z dużym niedotlenieniem i wrodzoną wadą serca ASD II (ubytek przegrody międzyprzedsionkowej typu wtórnego).
Ma stwierdzone opóźnienie rozwoju psychomotorycznego oraz choroby współistniejące: nadwzroczność, niedosłuch w 40%, wrodzona koślawość stóp i wiotkość stawów.
Mateuszek nadal mówi tylko pojedyncze słowa i nie chodzi samodzielnie.
Od ponad 3 lat, czyli praktycznie od urodzenia jesteśmy kierowani od szpitala do szpitala, ponieważ nikt jednoznacznie nie umie nam odpowiedzieć co jest przyczyną tak dużych opóźnień w rozwoju. Mimo braku diagnozy nie poddajemy się, bo jak każdy rodzic pragniemy dla swojego dziecka jak najlepiej. Synek jest codziennie rehabilitowany i objęty opieką wielu lekarzy specjalistów z całej Polski takich jak kardiologów, genetyków, neurologów, okulistów i audiologów.

Mateusz
Mateusz

Czekają nas jeszcze liczne badania genetyczne, które mamy nadzieje odpowiedzą co dolega naszemu maluchowi.
Koszty turnusów rehabilitacyjnych (min. 4 w roku, każdy ok. 5 tysięcy złotych) i wizyt u lekarzy specjalistów przekraczają już nasze możliwości finansowe. Sam miesięczny koszt rehabilitacji i zajęć logopedycznych to 1000zł.
Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie, aby nie zaprzepaścić tego co osiągnął już Mateusz swoją ciężką pracą.

Dziękujemy Rodzice.

Mateusz
Nasz Cel   10000 zł
61.6%


Udostępnij informację o zbiórce na Facebooku

Gizela Czyrnia
13:09

Kochany Mateuszku…
Swoją chorobą i cierpieniem spełniasz Mateuszku swoją największą życiową misję , jaka została Ci przydzielona – uczysz ludzi kochać drugiego człowieka.
Nawet nie wiesz Mateuszku , jak jesteś wielki na tej małej Ziemi.Monika
10:47

Mały jest przecudowny. Mam synka w podobnym wieku (w dodatku dość podobnego do Mateuszka), więc wierzę, że Państwu się uda, że Mateuszek będzie się bawił z kolegami i to już niedługo. Postaram się niedługo znów wpłacić małą cegiełkę.
Gratuluję syneczka, to mały aniołek, który na pewno pokona wszystkie problemy i wyrośnie na silnego i wspaniałego mężczyznę.OSTATNIE WPŁATY
Fundacja TIPTOP 1 lat 18MATEUSZ 18 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat GIZELA 5000 PLN
Fundacja TIPTOP 2 lat PIOTR 50 PLN
Fundacja TIPTOP 2 lat MONIKA 50 PLN
Fundacja TIPTOP 2 lat ASIA I MIREK 200 PLN
Fundacja TIPTOP 2 lat ANNA 50 PLN

Dodaj komentarz