fbpx

Nie bądź obojętny. Pomóż!

 

 

Nie bądź obojętny. Pomóż!
Informacje zawarte w opisie zbiórki zostały potwierdzone dokumentacją medyczną

Obecny czas jest dla nas wszystkich bardzo trudnym wyzwaniem. Jest też jakaś pozytywna strona całej sytuacji – zaczęliśmy o siebie nawzajem dbać, wspierać się i pomagać.

Doceniajmy i szanujmy teraz pracę tych którzy pomagają nam przetrwać ten ciężki czas. Dlatego dziękujemy naszym lekarzom, ratownikom i wszystkim służbom mundurowym. Staliście się naszymi bohaterami.

W tej chwili szczególnie nie powinniśmy zapominać o najbardziej potrzebujących i bezbronnych. Niektóre domy dziecka znalazły się w bardzo trudnej sytuacji, nie dość że cierpią na braki w personelu to zaczyna im brakować podstawowych rzeczy takich jak pieluchy, przybory toaletowe a przede wszystkim środków do dezynfekcji. Dla nas dorosłych ten czas jest bardzo traumatyczny a co dopiero dla małych podopiecznych. Przykładem jest Dom Małego Dziecka w Łodzi, cudowny personel dwoi się i troi żeby dzieci nie odczuły aż tak bardzo stresu związanego z tą dramatyczną sytuacją w kraju, niestety tych bohaterskich ludzi jest coraz mniej, część po prostu musiała pozostać w domach żeby zaopiekować się własnymi dziećmi. Panie, które pozostały na „polu bitwy” robią co mogą ale niestety coraz bardziej doskwierają im braki w podstawowym zaopatrzeniu co bardzo utrudnia im opiekę nad swoimi podopiecznym.

Pomóżmy im przetrwać ten trudny czas! Pomagać możemy nie wychodząc z domu, nie bądźmy obojętni na los dzieci, które zostały zapomniane!!!

Na bieżąco jesteśmy informowani o potrzebach dzieci, a potrzeby są duże. Za zebrane pieniądze kupimy rzeczy, które aktualnie są niezbędne

Podaruj trochę serca i pomóż!

Nasz Cel   40000 zł
1.2%


Udostępnij informację o zbiórce na Facebooku

OSTATNIE WPŁATY
Fundacja TIPTOP 1 lat 55 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat 60 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat PIOTR 12 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat 55 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat 55 PLN
Fundacja TIPTOP 1 lat LIDIA 50 PLN

Dodaj komentarz