Amelka każdego dnia cierpi…

Nigdy nie pogodzę się z tym, że spotkało to moją 3 letnią siostrę. Serce pęka patrząc jak każdego dnia cierpi, ale może od początku… U Amelki został zdiagnozowany nowotwór złośliwy ogromnych rozmiarów – 13cmx8cm – zadziwiające jak w tym małym brzuszku zmieścił się taki potwór. Wcześniej niejednokrotnie byliśmy u lekarzy i w szpitalach z bólem […]

DRODZY DARCZYŃCY!

Bardzo dziękujemy za dotychczasową pomoc dla naszej Amelki.

Postanowiliśmy otworzyć kolejną zbiórkę na zabezpieczenie dalszych kosztów związanych z leczeniem, a być może spełnienie marzenia Amelki o własnym pokoju, który pozwoli jej na spokojny odpoczynek po bolesnych i wyczerpujących wizytach w szpitalu.

Informacje zawarte w opisie zbiórki zostały potwierdzone dokumentacją medyczną

Nigdy nie pogodzę się z tym, że spotkało to moją 3 letnią siostrę. Serce pęka patrząc jak każdego dnia cierpi, ale może od początku…

U Amelki został zdiagnozowany nowotwór złośliwy ogromnych rozmiarów – 13cmx8cm – zadziwiające jak w tym małym brzuszku zmieścił się taki potwór. Wcześniej niejednokrotnie byliśmy u lekarzy i w szpitalach z bólem brzucha i zawsze odsyłano nas z kwitkiem tłumacząc, że to tylko zapalenie pęcherza. Gdybyśmy wcześniej wiedzieli , że to guz jest powodem bólu, już dawno zaczęlibyśmy walkę z tą okropną chorobą. Nasz pojedynek zaczął się w Szpitalu w Rzeszowie, a obecnie leczenie siostrzyczki kontynuowane jest na oddziale onkologicznym w Warszawie.

Onkologia- miejsce, które dla większości ludzi kojarzy się z piekłem, dla nas stał się drugim domem.

Amelka ciężko przeżywa każdy pobyt w szpitalu, pielęgniarka kojarzy jej się tylko i wyłącznie z kolejnymi zastrzykami. Obecnie przyjmuje chemię , która powoduje u niej wiele trudnych do zniesienia dla tak małego dziecka objawów: osłabienie, jadłowstręt, nudności i apatyczność.

Nasza mama jest z nią każdego dnia w szpitalu, a ojczym musi godzić prace z opieką nad resztą naszego rodzeństwa. To wszystko powoduje spore problemy finansowe dla naszych rodziców.
Koszty związane z leczeniem są ogromne. Dojazdy z Rzeszowa do Warszawy, zakwaterowanie, konsultacje lekarskie, leki oraz specjalistyczne kosmetyki dla wrażliwej po chemioterapii skóry przekraczają nasze możliwości finansowe, nie wspominając już, że Amelka w przerwach między pobytami w szpitalu powinna w domu mieć zagwarantowane sterylne warunki. Obecnie dzieli pokój z mamą, jednak naszym marzeniem jest stworzenie dla niej osobnego pokoju, który umożliwił by jej spokojną regenerację.

Pomimo choroby jest pogodną, zawsze uśmiechniętą dziewczynką , co motywuje nas do dalszej walki, pomożesz nam w tej bitwie o zdrowie mojej siostrzyczki ?

42.7%

20000
Bądź na bieżąco, zostaw swój adres email!


Udostępnij informację o zbiórce na Facebooku

Edyta
08:09

Zdrówka Amelko wszystko będzie dobrze kochana 🙂 :*OSTATNIE WPŁATY
8 dni WERONIKA 20 PLN
15 dni MONIKA 110 PLN
15 dni DARIA 55 PLN
18 dni DOROTA 20 PLN
20 dni KAMIL 50 PLN
21 dni KASIA 150 PLN

Dodaj komentarz

Your Cart